پوشاک زنانه

28 نکته برای شیک پوشی در استایل بانوان

زمانی که لباسی با توجه به علاقه خود به تن دارید؛ احساس اطمینان، قدرت، زیبایی و مهم‌تر از همه احساس شیک پوشی را در خود احساس خواهید کرد. بانوان حساسیت بیشتری را برای داشتن استایل روزانه در نظر می گیرند؛ زیرا یکی از دغدغه های اساسی برای بانوان داشتن استایل جذاب و خاص در هر موقعیت می باشد. بانوان خواهان پوششی خاص و منحصربفرد، مختص هر زمانی می باشند که برای رسیدن به این امر تلاش و هزینه زیادی را صرف خواهند کرد. استایل جذاب زنانه از فاکتورهای مختلفی الهام می گیرد که نیازمند توجه و دقت بر شاخه های متفاوتی را می طلبد؛ این دقت از آیتمی چون مانتو یا حتی یک ساعت را در بر می گیرد.

هر بانوی خوش ذوقی از یک سبک خاص پیروی می کند، که نشان دهنده سلایق و علایق فرد موردنظر می باشد. تمام افرادی که حتی ادعا دارند که پوشیدن لباس دغدغه ای روزانه برایشان نیست؛ هر روز صبح لباس‌هایی به تن می کنند؛ که نشان دهنده روحیات و علایق آن می باشد.

بانوان بیشتر از آقایان دغدغه خوش پوشی و استایل مناسب را در سر دارند؛ از این رو تایم های زیادی را برای رسیدن به یک استایل خاص طی می کنند. این امر حساسیت در انتخاب پوشش و داشتن راهنمای کامل برای رسیدن به شیک پوشی امری بسیار مهم بنظر می رسد.

لباس زنانه

استایل هایی که در جامعه به تن داریم؛ هویت ظاهری ما را در اجتماع می سازند، در جامعه مدنی این روزها نباید این مورد را فراموش کنیم. همانطور که می دانید، مد روندی است که با مشخصه تمایز و غالباً مستمر در سبکی است که هر فردی برای ظاهر خود انتخاب می کند. همه افراد دنیا هر روزه با دنیای مد و استایل در ارتباط هستند.  کسانی که به دنبال راحتی بیشتر در استایل خود هستند؛ با فشن در  ارتباط هستند که این مورد با جنسیت ارتباطی ندارد.

سبک‌ های بسیار متنوعی در دنیای مد و استایل وجود دارد که هر کدام الگوهای خاص خودشان را برای همراهی می طلبند. استایل های زنانه خاصی چون الگانت، گوتیک، اگزوتیک، وینتیج و… هر کدام برای افراد و موقعیت ‌های خاصی استفاده می گردند که هر روزه دامنه این استایل ها گسترده می شود.

13 نکته طلایی برای داشتن استایل زنانه

پوشاک زنانه

– سایز تنها یک عدد می باشد؛ بیشتر باید روی تناسب اندام دقت کنید. ( شاید سایز شما Small  باشد اما یک لباس medium  تناسب بهتری برای استایل شما به همراه بیاورد).

– برای خرید و انتخاب لباس مناسب زمان مناسب صرف کنید؛  اگر نمی توانید ست های رنگی خوب داشته باشید، رنگ مشکی را مدنظر قرار بدهید.

– ساده پوشی را جدی بگیرید. اگر در کمد خود از لباس های ساده تر و در توناژ های رنگی ثابت کمک بگیرید؛ ست کردن آنها بسیار راحت خواهد بود؛ که در نتیجه هزینه کمتری را نیز برای آن صرف کنید.

– روسری روشن جذابیت خاص خودش را برای استایل شما به همراه دارد. گاهی برای تنوع از دایره رنگی های پرتکرار خود جدا شوید.

– می خواهید پاهای کشیده تر داشته باشید؛ از یک رنگ برای کفش و شلوار کمک بگیرید.

– رنگ رژ لب های مختلف را  امتحان کنید. استفاده از رژ لب زیبا کل استایل شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

– خیاط خوب پیدا کنید. لباس های آماده شاید با اندام شما همخوانی خوبی برقرار نکنند؛ از این رو باید لباس های خود را به کمک خیاط، مناسب اندام خودتان کنید.

– از سبک لایه لایه برای لباس های روزانه بیشتر کمک بگیرید. ترکیب لایه ای به تن کردن لباس باعث جذابیت بیشتر استایل شما می شود.

– لباسی بخرید که  توان چندین بار  استفاده در موقعیت های مختلف را داشته باشد.

– الگوهای مختلف پوششی را امتحان کنید تا ست های جذاب برای خود بسازید.

– قدرت اکسسوری را دست کم نگیرید. استفاده از اکسسوری در شرایط مناسب باعث زیبایی استایل شما می گردد.

– رنگ های متفاوت به تن کنید. سعی داشته باشید که قانون رنگی استایل خود را بشکنید.

– آرایش مو  و استایل جذاب برای موهای خود در نظر بگیرید.

شش قدم تا شیک پوشی در استایل زنانه

راهنمای استایل زنانه

1) شیک پوشان بروزترین ها را دنبال می کنند.

به لطف دنیای امروز و پیشرفت های تکنولوژی، از بروزترین ترندها و ترکیب ها الهام بگیرید و به سمت زیباتر شدن قدم بردارید. دنبال کردن ترندهای روز کار سختی نخواهد بود باید برای رسیدن به جاذبه در استایل، بررسی ترندهای روز را روزانه داشته باشید.

2) دنباله رو بهترین ها باشید.

بسیاری از شما، شاید ندانید که دقیقا چه می خواهید به تن کنید. برای خرید لباس و اکسسوری مناسب باید بدانید که چه می خواهید. زیرا رعایت تناسب برای رسیدن به خوش پوشی بسیار کلیدی است.

3) استفاده از اکسسوری غیر معمول

اکسسوری مناسب برای رسیدن به استایل منحصربفرد بسیار کلیدی است. رعایت تناسب در انتخاب تمامی فاکتورهای استایل با همراهی یک اکسسوری بسیار مناسب، شما را برای رسیدن به یک استایل خاص همراهی می کند.

سبک زنانه

4) ترکیب لباس های مختلف را جدی بگیرید.

ترکیب آیتم های مختلف برای ساختن یک ترکیب جدید و زیبا، گزینه ای بسیار شاهکار می باشد. بانوان خوش استایل و شیک پوش همیشه از ترکیب کردن آیتم های خاص به استایل منحصربفرد می رسند. ترکیب دو یا چند آیتم، ظاهری خاص برای شما می سازد.

5) برای خرید هدف داشته باشید.

خوش پوشی با ولخرجی تفاوت دارد. بانوانی که همیشه خوش استایل بنظر می رسند؛ سعی می کنند که بر اساس علاقه و تناسب خرید کنند که ظاهری جذاب برایشان رقم بزند.

6) بدانید که چه لباسی برایتان مناسب است.

شاید خیلی از بانوان ندانند که چه استایلی برایشان مناسب تر است. خرید هوشمندانه برای صرفه جویی در وقت و هزینه بسیار کلیدی به شمار می رود. خرید درست و مناسب با استایل برای رسیدن به شیک پوشی بسیار حیاتی می باشد. این موضوع باعث می گردد؛ همیشه بدرخشید.

شش فاکتور اساسی برای استفاده از اکسسوری در استایل بانوان

راهنمای پوشاک زنانه

استایل هر بانویی جزئیات خاص خودش را طلب می کند؛  برای اینکه بتوانید جذابیت خاص به استایلتان ببخشید، باید از اکسسوری مناسب کمک بگیرید. البته باید توجه داشته باشید که توجه به جزئیات و انتخاب درست کمک می کند که بدانید، کدام اکسسوری را کجا استفاده کنید. این موضوع بر زیبایی بیشتر استایل شما کمک خواهد کرد.

– کیف و کفش یکی از اساسی ترین بخش های استایل بانوان به شمار می رود. اگر از ترکیب ساده کمک می گیرید با انتخاب درست ست کیف و کفش استایلی بی نظیر برای خود بسازید. برای انتخاب ست مناسب باید از تمامی طرح ها کمک بگیرید تا همیشه خاص بنظر برسید.

– کیف و کفش چرمی گزینه‎‌ای رسمی برای مهمانی ‌های مهم و مجالس به شمار می رود. البته گزینه های چرم مصنوعی نیز گزینه های مناسب برای استایل رسمی به شمار می روند.

– انتخاب کیف و کفش یک بخش تنها جزئی از استایل روزانه به حساب می آید. اما هارمونی و همراهی کیف و کفش با استایل شما موضوع بسیار کلیدی به شمار می رود.

– همیشه کیف و کفش ست نگیرید؛ گاهی انتخاب مدل ‌هایی با رنگ‌ های متضاد نیز جذابیت زیادی ایجاد خواهند کرد.

– برای آرایش مو همیشه دقت کنید. اکسسوری‌ های جدیدی هر سال ترند می گردند. برای سال 1400 استفاده از سنجاق سرهای بزرگ ، مروارید و دنیایی از طرح‌های متنوع و جذاب را به طرفداران هدیه خواهد داد.

– برای دختران جوان انتخاب سربندهای متنوع گزینه ای بسیار کلیدی به شمار می رود. این بخش کوچک تاثیر بسیاری زیادی برای استایل شما به همراه دارد.

راهنمای لباس زنانه

قوانین زیورآلات در استایل زنانه

هیچ وقت از تعداد زیادی زیورآلات در کنار هم در یک استایل کمک نگیرید. استفاده و به گردن انداختن چند گردنبند و به دست کردن چندین دستبند و آویزان کردن گوشواره برای یک مجلس رسمی مهم انتخابی نا به جا و کاملا نادرست به شمار می رود بجز در مواردی که استایل هنری دارید. رنگ زیورآلات را باهم ست کنید؛ همگی یا طلا سفید باشند یا اینکه به رنگ زرد باشند. اگر فردی منزوی هستید؛ استفاده از زیورآلات کوچکتر گزینه ای مناسب تر برای شما می باشند. انتخاب درست و بجا از اکسسوری های مناسب، به استایل شما زیبایی خاصی می بخشند که بر جذابیت شما می افزایند. البته در مقابل استفاده نادرست تاثیر بسیار بدی بر استایل شما می گذارد.

لباس اولین مولفه شناخت شما در جامعه به شمار می رود؛ از این رو داشتن استایلی خاص و مناسب با فرم بدن و رنگ پوست برای زیباتر بنظر رسیدن یکی از گزینه های اصلی به شمار می رود. از تغییر نترسید؛ گاهی باید تابوها را کنار بگذارید تا خاص شوید. در این مسیر استفاده درست از اکسسوری و آیتم های متنوع شما را در شیک پوشی همراهی می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *