برند وینزو    |     به سادگی خواستنی

وینزو جهانی به رنگ دریا

همه چیز از یک جلسه کوچک خانوادگی در سال ۱۳۹۷ شروع شد. یک عصر تابستانی که اعضای خانواده با باور دستیابی عموم به پوشاک شیک در فضایی که حس آرامش و تمایز به مشتری دست بدهد، مصمم به همکاری شدند.

وینزو فقط کسب و کار نیست، ما به آدم‌ها فکر می‌کنیم، زندگی شهری را می‌شناسیم، سفر می‌کنیم، طبیعت را لمس می‌کنیم، با موسیقی و هنر عجین شده‌ایم و از عطرها و طعم ها بی‌تفاوت نمی‌گذریم.
بنابراین هر آنچه ارائه می‌دهیم پر از حس زندگی امروزه‌اند و مطمئنیم این انرژی چندگانه در کارمان بازتاب دارد. آری ما می‌خواهیم فراز و نشیب‌های جستجوگرانه‌ ذهن خود را به سادگی ارائه دهیم.

ما؛ یعنی خانواده وینزو آگاهانه می‌بینیم، می‌شنویم، مطالعه می‌کنیم و ذهنمان را بارور می‌کنیم تا با خلاقیت‌هایمان روبرو ‌شویم و چیزی به اندازه پیام‌های رضایتمندی مشتری به ما انگیزه نمی‌دهد و موجب بهبود عملکردمان نمی‌شود. ما معتقدیم با بهره گرفتن از تجربه، نظم و دقت پیشکسوتان و اشتیاق و نواندیشی نسل جدید می‌توانیم رد پای ماندگار در تاریخ صنعت مد و پوشاک بجا بگذاریم.

نام وینزو

وینزو یعنی رنگ دریا و برگرفته از لغت‌نامه دهخدا با ترکیب واژه‌های “وین” به معنای رنگ، و “زو” به معنای دریا می‌باشد.
دریا ژرف و زیباست اما به خودی خود رنگی ندارد بلکه انعکاسی‌ست از هر آنچه بر آن نقش‌ می‌بندد. گاهی پر شور و رنگ‌آمیز، گاهی آرام و صبور؛ و همینجاست که فلسفه وجود ما به خواسته مشتری پیوند می‌خورد و یکی می‌شویم.

ارزش های بنیادین

بهینه‌سازی مستمر امور برای ما یک اصل است. توجه به مشتری. کیفیت در محصول. سرعت در تامین. دقت در آمار. نظم در روتین‌ها. یکپارچگی بصری و وقت‌شناسی ارزش‌های بنیادین ما هستند. به همین منظور کلیه زمینه‌های فعالیتی وینزو هر ماه کیفیت‌سنجی می‌شوند تا بتوانیم میزان بهره‌وری مجموعه را اندازه‌گیری کنیم و روند کارها را ارتقا دهیم.

ماموریت ما

دسترسی آسان مشتری به ایده‌های جدید و لذت بردن از خرید لباس در کمترین زمان است.

چشم انداز ما

ایجاد محبوب ‌ترین پوشاک کژوآل در هر کمد لباس.