پوشاک مردانه

راهنمای ست کردن استایل مردانه

اگر شما نیز از دسته مردانی هستید که به دنبال استایل جذاب و زیبا هستید؛ با توجه به تغییرات زیاد ترندهای امروزی برای داشتن استایل مناسب باید قوانین خاصی را همیشه مدنظر داشته باشید. در این مقاله نکات کلیدی انتخاب یک استایل مردانه مناسب  را برای شما اشاره می کنیم تا همراهی باشد برای انتخاب لباس مناسب و داشتن استایل شیک برای تمام روزهای سال؛ در هر محیطی خوش بدرخشید.به طور کل میتوان استایل مردانه را به دو دسته اصلی استایل مردانه اسپرت و استایل مردانه مجلسی تقسیم کرد.

لباس مردانه نیز نیاز به رعایت نکات مهم دارد. اصول ست کردن لباس مردانه را باید آموخت تا همیشه آراسته بنظر برسید. با رعایت این نکات با کمترین هزینه، همیشه جذاب خواهید بود.

ست کردن رکن مهم استایل مردانه، پیراهن مردانه

پیراهن یکی از رکن های اصلی در استایل مردانه به شمار می رود که با ترکیبی که با شلوارهای مردانه دارد؛ همیشه راهگشا است. دنیای متنوع شلوارهای مردانه با پیراهن های متنوع مردانه؛ همیشه کاربردی خواهد بود.

پیراهن آستین کوتاه

این سبک یکی از پرطرفدارترین نمونه های بازار هستند که مناسب برای فصل های گرم سال می باشد. این نمونه پیراهن مردانه اصلا با کت ست مناسبی نمی شود. البته استفاده از اکسسوری کراوت نیز برای پیراهن آستین کوتاه اصلا توصیه نمی گردد.

استایل مردانه شیک

پیراهن چهارخانه

این سبک لباس ها در بین جوانان در موقعیت های غیررسمی رواج دارد. این سبک در طرح های ریز و درشت با تنوع رنگی متفاوت در دنیای مد آقایان دیده می شود. باید انتخابی مناسب برای خود داشته باشید. پیراهن های چهارخانه با کت و یا بدون کت قابل ست کردن هستند.

پیراهن های مردانه با رنگ شاد

این پیراهن ها به صورت رسمی و اسپرت قابل ست کردن هستند. پیراهن های رسمی رنگ روشن اساسا با کت و شلوار، استایلی بسیار شیک می سازد. پیراهن های اسپرت روشن، با شلوارهای اسلیم فیت زیبا خواهند شد.

پیراهن مردانه رنگ تیره

شلوار تیره برای همراهی این پیراهن ها جذابیت می سازد. البته از جذابیت شلوار روشن و پیراهن تیره نباید گذشت. ست کردن این پیراهن ها برای آقایان بسیار راحت خواهد بود.

ست كردن رنگ لباس مردانه اسپرت

چرخه رنگ و ترکیب مناسب رنگ ها در استایل مردانه

برای داشتن استایل مردانه، باید از ترکیب رنگ مناسب بهره ببرید. انتخاب و همراهی رنگ ها با هم برای ساختن استایل مردانه جذاب همیشه راهگشا بوده است. مهمترین قاعده ست کردن لباس مردانه، انتخاب رنگ و جنس مشترک در یک استایل روزانه است.  اولویت خود را بر استفاده از مکمل ها، همسان ها و گاهی تضادها برای شیک پوشی بگذارید.

ساختن هارمونی مناسب در لباس مردانه، موضوعی بسیار کلیدی است. اینبار که برای خرید به بازار لباس مردانه رفتید؛ طیف رنگی اصلی و فرعی را مدنظر بگیرید. (رنگ های اصلی زرد، قرمز و آبی و مابقی رنگ ها از ترکیب این رنگ های اصلی به وجود می آیند. دو رنگ سفید و مشکی نیز در خانواده رنگ های خنثی هستند).

یکی دیگر از اصول شیک پوشی استفاده دو رنگ در هر بار ست کردن لباس مردانه به شمار می رود. انتخاب بیش از دو رنگ در یک استایل همیشه باعث شلوغی و البته تاثیر عکس می گردد.

نکات کلی ست کردن لباس مردانه

ست لباس مردانه اسپرت 2021

 1. سعی کنید، از یک طیف رنگی لباس تهیه کنید. خانواده رنگ های گرم یا سرد در کنار هم زیبا خواهند شد.
 2. برای انتخاب پیراهن با شلوار، می توانید از قانون پایین تنه از رنگ خنثی، بالا تنه از رنگ گرم کمک بگیرید.
 3. آقایان از رنگ های قوی که در جواهرات استفاده می شوند، دوری نکنید. رنگ های زرشکی، آبی تیره، سبز تیره برای ست کردن استایل مردانه همیشه عالی هستند.
 4. البته همراهی پایین تنه رنگی در کنار بالاتنه خنثی نیز جذابیت ایجاد می کند. باید رنگ ها به نمونه های خنثی نزدیک باشند. رنگ های شلوغ همیشه دردسرساز بوده اند.
 5. همراهی دو رنگ خنثی؛ همراهی دو رنگ خنثی با هم همیشه زیباست. شلوار خنثی با رنگ روشن در کنار پیراهن مردانه با رنگ خاکستری تیره همیشه زیباست. در نظر داشته باشید که رنگ های خنثی خاکستری نمایی از قدرتمندی را به نمایش می گذارند.
 6. کژوال پوش ها همیشه در کمد خود از رنگ سفید بهره می برند. رنگ های سفید با هر لباسی به خوبی ست می شوند.
 7. برای استایل کژوال از شلوارهای روشن با پیراهن های تیره کمک بگیرید. زیرا با ست کردن کامل رنگ تیره استایل رسمی خواهید داشت.
 8. پیراهن های چهارخونه در کنار محبوبیت بالایی که دارند؛ رفته رفته از محبوبیت آن ها کاسته می شود. سعی کنید نمونه هایی برتن کنید که طرح های متنوع داشته باشند.
 9. انتخاب هوشمندانه اکسسوری هایی مانند ساعت مچی و کراوات را جدی بگیرید. انتخاب درست در چیزهای کوچک در ظاهر شاید کمی اذیت کننده باشد؛ اما تاثیرات بسیار جدی بر استایل شما دارد.
 10. رنگ ها را جسورانه در استایل خود همراه کنید. انتخاب درست رنگ ها، جذابیت به استایل شما می بخشد. رنگ ها را بدون خجالت استفاده کنید.
 11. مناسب هر مکان بپوشید. برای ست کردن استایل مردانه با توجه به محیط امکان تنوع بیشتر را برای شما ایجاد می کند.
 12. استفاده به اندازه، کلیدی ترین نکته استایل مردانه است. همراهی یک ساعت و عینک دودی برای جذاب تر شدن استایل مردانه همیشه کافی بنظر می رسد. استفاده نامتعارف تاثیر منفی بر پوشش مردانه می گذارد.

شلوار لی مردانه و ست کردن استایل مردانه

تیپ اسپرت مردانه

تیشرت و شلوار جین این روزها محبوبیت بسیار زیادی دارند. برای ست کردن شلوار جین در لباس مردانه باید از شلوارهای هم رنگ یا نسبتا نزدیک به کفش کمک بگیرید. شلوار جین باید با جوراب هم رنگ باشد.

در صورتی که مایل هستید از تیشرت طرح دار برای جین و شلوار کمک بگیرید؛ رنگ آن نزدیک تر به یکی از رنگ های غالب تیشرت باید در نظر گرفته شود. یکی از شیوه های ست کردن لباس مردانه همراهی شلوار جین و پیراهن آستین کوتاه می باشد، در این صورت آن ها را با کت و کراوات بر تن نکنید. از شلوار های جین با رنگ های مختلف نیز می توانید کمک بگیرید.

ست کردن استایل مردانه و کفش

ست کردن کفش با لباس های مردانه ارتباط مستقیمی بین همخوانی کمربند و کفش دارد. شلوارهای مخروطی با کفش های کتانی بهترین انتخاب هستند. رنگ کفش مشکی با هر شلواری به راحتی ست خواهد شد. بعد از رنگ مشکی رنگ قهوه ای در دسته پرطرفدارترین رنگ کفش در میان شیک پوشان می باشد. هرچه رنگ کفش شما تیره تر است؛ از نظر دیگران رسمی تر به نظر می رسد. کفش هایی با رنگ قرمز تیره را با شلوارهای سرمه ای و مشکی و یا جین همراه کنید.

روزهای برفی و بارانی را با بوت های سُرمه ای زیبا کنید. رنگ سُرمه ای در دسته رنگ های خنثی می باشد اما ظاهری فریبنده و جذاب برای آقایان می سازد. کتونی و یا کفش سفید انتخاب خوبی برای طرفداران استایل اسپرت به حساب می آید. با انتخاب درست، استایل زیبا بسازید.

داشتن استایل شیک برای آقایان نیز به مانند زنان از اهمیت بالایی برخودار است. ست کردن استایل مردانه از قواعد کلی بهره می‏برد. با رعایت نکاتی که در این مقاله اشاره شد؛ در خریدهای آینده قواعد کلی را در نظر بگیرید و سعی کنید برای ست کردن استایل مردانه خود قوانین را تا حد ممکن مدنظر داشته باشید.

ساخت استایل جذاب قاعده مند خواهد بود که این امر قابل حل می باشد. همخوانی رنگ ها، طرح ها و دوخت ها با توجه به چرخه رنگ استایل شیکی می سازد. انتخاب هوشمندانه مدیریت بهتری برای هزینه های شما می سازد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *